Tallinna Ülikooli uurimislabor EDUSPACE

c_09_eduspace

 

Külasta EDUSPACE-i kodulehte, kus on võimalik mugavalt broneerida seadmeid või ruumi, lugeda käimasolevate projektide ja labori tegevuste kohta:

https://eduspace.tlu.ee/

Tallinna Ülikoolis on avatud tehnoloogiaga toetatud õppimise ja õpetamise uurimislabor. Uurimislaborisse on oodatud kõik teadlased, õppejõud, üliõpilased ja ka õpetajad uurima, õppima ja õpetama.

Laboris on saadaval erinevad seadmed (robotid, sensorid, elektroonilised mänguasjad, virtuaalreaalsus jne), mida rakendatakse õppevahenditena innovaatilistes klassiruumipraktikates või mida alles plaanitakse uurima hakata. Samuti on laboris andmekogumis seadmed (videokaamerad, diktofonid, koostöist õppimist mõõtvad sensorid jne).

Lisaks füüsilistele seadmetele koondab uurimislabor endas ka oskusteavet EDULAB tööriistakasti kasutamiseks ja STEAM-seadmetele koostatud avatud digitaalsete õppematerjalide kogumikke, mida on võimalik hõlpsalt adapteerida nii õpetajatel klassiruumipraktikates kui ka teadlastel ja üliõpilastel uurimistööde läbiviimiseks.

Hetkel on võimalik teadlastel, üliõpilastel ja partnerkoolide-lasteaedade õpetajatel kasutada seadmeid uurimistöö läbiviimiseks Tallinna Ülikoolis EDUSPACE laboris ruumis M-340 kokkulepitud ajal. Vajadusel toimub väljaõpe seadmete kasutamiseks labori assistentide juhendamisel kohapeal.
Samuti toimub seadmetega õppetöö nii tasemeõppes kui ka täiendkoolituses.

Hoia värskematel uudistel pilku peal ka meie Facebook-i lehel: https://www.facebook.com/TallinnUniversityEduspaceLab/

Kui soovite kasutada laborit õppetöö läbiviimiseks, vahenditega tutvumiseks või ürituse korraldamiseks, palun andke oma tuleku soovist teada läbi broneeringuvormi kodulehel või sellel lingil.

https://eduspace.tlu.ee/kasutamine/broneeri/

Tutvuge eelnevalt ka labori kasutamise reeglitega.

Lisainfo:

Sirly Väät, labori assistent, sirly33@tlu.ee
Ragnar Pääslane, labori assistent, p22slane@tlu.ee

Tallinna Ülikooli teadusnädalal, 24. septembril tutvustati uurimislaborit ka kõigile huvilistele lähemalt.

Tallinna Ülikooli haridusuuenduse tippkeskuse juht ja õpianalüütika professor Tobias Ley ning õpperobootika analüütik ja nooremteadur Janika Leoste andsid tutvustusüritusel huvilistele ülevaate uurimislabori kontseptsioonist ning rääkisid lähemalt labori sihtrühmadest ja seadmekogust, mida nii teadlased, õppejõud, üliõpilased kui ka õpetajad saavad oma uurimistööde läbiviimiseks kasutada.

Loe edasi siit.